Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Cserepes virág

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

586. Magyar festő, 20. sz. első fele

Cserepes virág

olaj, vászon kartonra ragasztva

41,5*35 cm

Vételi megbízás (PDF)