Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Mulatóban

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

804. Remsey Jenő György (Nagykőrös, 1885 - Gödöllő, 1980)

Mulatóban

akvarell, papír

210*300 mm

j.b.l.: Remsey Páris

Vételi megbízás (PDF)