268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Felhős balatoni táj, 1930 körül

520. Bolza Marietta (Budapest, 1911 - Budapest, 1996)

Felhős balatoni táj, 1930 körül

olaj, vászon

35*45 cm

j.j.l.: B.M. (ligatúrás), Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Hölgyek palettával, 2008, (18. kép).