520. Bolza Marietta (Budapest, 1911 - Budapest, 1996)
Felhős balatoni táj, 1930 körül
olaj, vászon
35*45 cm
j.j.l.: B.M. (ligatúrás), Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Hölgyek palettával, 2008, (18. kép).