Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > “Felülnézet”, 1963

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

775. Freytag Zoltán (Gödreszentmárton, 1901 - Budapest, 1983)

“Felülnézet”, 1963

olaj, vászon

100*80 cm

j.b.l.: Freytag, Kiállítva: Freytag Zoltán festőművész kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1977. szeptember 2-25. (kat. sz. n. Felülnézet, 1963, olaj)

Vételi megbízás (PDF)