775. Freytag Zoltán (Gödreszentmárton, 1901 - Budapest, 1983)
“Felülnézet”, 1963
olaj, vászon
100*80 cm
j.b.l.: Freytag, Kiállítva: Freytag Zoltán festőművész kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1977. szeptember 2-25. (kat. sz. n. Felülnézet, 1963, olaj)