Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > “Continuo”, 1966

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

795. Freytag Zoltán (Gödreszentmárton, 1901 - Budapest, 1983)

“Continuo”, 1966

olaj, vászon

130*90 cm

j.b.f.: Freytag, ho. vakkereten felirat: Freytag 66 Continuo, Kiállítva: Freytag Zoltán festőművész kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1977. szeptember 2-25. (kat. sz. n. Continuo, 1966, olaj), keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)