795. Freytag Zoltán (Gödreszentmárton, 1901 - Budapest, 1983)
“Continuo”, 1966
olaj, vászon
130*90 cm
j.b.f.: Freytag, ho. vakkereten felirat: Freytag 66 Continuo, Kiállítva: Freytag Zoltán festőművész kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1977. szeptember 2-25. (kat. sz. n. Continuo, 1966, olaj), keret nélkül