Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Utcarészlet lovaskocsival

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

859. Magyar festő, 20. sz. első fele

Utcarészlet lovaskocsival

olaj, vászon

31*42,5 cm

j.n. sérült

Vételi megbízás (PDF)