268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Szántó–vető

875. Kardos jelzésel 20. sz. eleje

Szántó–vető

olaj, vászon

50*75 cm

j.j.l.: Kardos, sérült, keret nélkül