268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Ülő akt, 1970 körül

704. Hornyánszky Gyula (Budapest, 1924 - Budapest, 1995)

Ülő akt, 1970 körül

olaj, karton

48*41,5 cm

j.b.l.: Hornyánszky