268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Sárga blúzos lány

572. Magyar festő, 20. sz. első fele

Sárga blúzos lány

olaj, vászon

67,5*52 cm

j.n. ho: parkrészlet, keret nélkül