Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Alak kékben

757. Zemplényi Magda (?, 1899 - Budapest, 1965)

Alak kékben

olaj, vászon

59*80 cm

j.j.l.: Zemplényi, keret nélkül