268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Szalmakalapos férfi portréja

708. Magyar festő, 20. sz. eleje

Szalmakalapos férfi portréja

pasztell, papír

36,5*26,5 cm

j.j.l.: olvashatatlan; ho.: