Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Utcarészlet három alakkal

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

644. Magyar festő, 20. sz. első fele

Utcarészlet három alakkal

olaj, vászon

91*71 cm

Vételi megbízás (PDF)