Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Parasztlányka

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

595. Szilágyi István (Gyula, 1896 - Gyula, 1945)

Parasztlányka

olaj, vászon kartonra ragasztva

68*47 cm

j.j.l.: Szilágyi

Vételi megbízás (PDF)