774. Freytag Zoltán (Gödreszentmárton, 1901 - Budapest, 1983)
”Zsennye”, 1960 körül
olaj, vászon
100,5*70 cm
j.b.l.: Freytag, Kiállítva: Freytag Zoltán festőművész kiállítása, Budapest, Csók István Galéria, 1963. október 31 - november 17. (kat. 5. Zsennye, olaj)