268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > ”Zsennye”, 1960 körül

774. Freytag Zoltán (Gödreszentmárton, 1901 - Budapest, 1983)

”Zsennye”, 1960 körül

olaj, vászon

100,5*70 cm

j.b.l.: Freytag, Kiállítva: Freytag Zoltán festőművész kiállítása, Budapest, Csók István Galéria, 1963. október 31 - november 17. (kat. 5. Zsennye, olaj)