852. Szander Frigyes Ferenc (1927-2000)
Visegrád, 1988
olaj, vászon
80*100,5 cm
j.ho.: 1988. dec. 1. Visegrád Dr. Szander F., kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények a Saphier gyűjteményben, Szombathelyi Képtár, 2004. július 29–augusztus 31. (kat. 69.)