Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Szerelmes pár

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

791. Magyar festő, 20. sz. első fele

Szerelmes pár

olaj, farost

61,5*53 cm

j.n. keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)