Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > A Pasaréti Ferences templom látképe, 1938 Szent István évében

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

541. Tibai Takács Jenő (Szalkszentmárton, 1876 - Budapest, 1943)

A Pasaréti Ferences templom látképe, 1938 Szent István évében

akvarell, papír

500*370 mm

j.b.l.: T. Takács J. 1938

Vételi megbízás (PDF)