541. Tibai Takács Jenő (Szalkszentmárton, 1876 - Budapest, 1943)
A Pasaréti Ferences templom látképe, 1938 Szent István évében
akvarell, papír
500*370 mm
j.b.l.: T. Takács J. 1938