Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Altatás

749. Galamb Grossova Erzsébet (Kassa, 1912 - Budapest, 1992)

Altatás

olaj, vászon

55,5*46,5 cm

j.n. keret nélkül