Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Kalapos hölgy portréja

562. Magyar festő, 20. sz. eleje

Kalapos hölgy portréja

pasztell, vászon

79*66 cm

j.n. sérült, keret nélkül