Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Vízparti fák

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

785. Magyar festő, 20. sz. közepe

Vízparti fák

akvarell, papír

230*320 mm

Vételi megbízás (PDF)