Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Esztergom látképe télen

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

643. Magyar festő, 20. sz. közepe

Esztergom látképe télen

olaj, vászon

100*80 cm

j.j.l.: olvashatatlan, keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)