Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Termékenység, 1959

734. Monostori - Moller Pál (Szolnok, 1894 - Budapest, 1978)

Termékenység, 1959

olaj, papír

50*40 cm

j.j.l.: Monostori Moller Pál 1959, sérült