Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Lovasszekér naplementében

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

580. K. S. monogrammal, 20. sz. eleje

Lovasszekér naplementében

olaj, vászon

59,5*99,5 cm

j.j.l.: K.S., sérült, keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)