Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Csendélet kancsóval

525. Szuly Angéla (Budapest, 1893 - Budapest, 1976)

Csendélet kancsóval

olaj, vászon

65,5*54 cm

j.b.l.: Szuly