268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Esztergom látképe, 1906

857. Cziglényi jelzéssel, 20. sz. eleje

Esztergom látképe, 1906

olaj, vászon

40,5*56 cm

j.j.l.: Cziglényi, b.l.: 906