Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Jelenet

800. Hegedűs Ella, Moskovits Árpádné (Bélavásár, 1900 körül - ?)

Jelenet

olaj, vászon

60*80 cm

j.n. keret nélkül