Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Asszonyok a forrásnál, 1945 körül

517. Kapicz Margit (Szob, 1921 - Budapest, 1995)

Asszonyok a forrásnál, 1945 körül

olaj, vászon

90*75,5 cm

j.b.l.: Kapicz Margit, Feltehetően kiállítva: Az Országos Magyar Képzőművészeti Főiskola Ifjúsági Körének Karácsonyi Kiállítása, Budapest, 1946, (kat. 52. Tópart, 200.-), sérült, keret nélkül