517. Kapicz Margit (Szob, 1921 - Budapest, 1995)
Asszonyok a forrásnál, 1945 körül
olaj, vászon
90*75,5 cm
j.b.l.: Kapicz Margit, Feltehetően kiállítva: Az Országos Magyar Képzőművészeti Főiskola Ifjúsági Körének Karácsonyi Kiállítása, Budapest, 1946, (kat. 52. Tópart, 200.-), sérült, keret nélkül