Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > “In Memoriam H. Hofmann”, 1967

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

696. Freytag Zoltán (Gödreszentmárton, 1901 - Budapest, 1983)

“In Memoriam H. Hofmann”, 1967

olaj, farost

47*57,5 cm

j.b.l.: Freytag, Kiállítva: Freytag Zoltán festőművész kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1977. szeptember 2-25. (kat. sz. n. In Memoriam H. Hofmann, 1967, olaj)

Vételi megbízás (PDF)