759. Crouy Chanel László (Ipolyszécsénke, 1885 - Budapest, 1945)
Bábuk, 1930-as évek
olaj, vászon
59*80 cm
j.b.l.: Crouy, kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 27. kép