268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Bábuk, 1930-as évek

759. Crouy Chanel László (Ipolyszécsénke, 1885 - Budapest, 1945)

Bábuk, 1930-as évek

olaj, vászon

59*80 cm

j.b.l.: Crouy, kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 27. kép