268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Somogytarnóca - vasútállomás, 1937

843. Szabó L. Béla (?) jelzéssel

Somogytarnóca - vasútállomás, 1937

olaj, vászon

35,5*50,5 cm

j.j.l.: Szabó L. Béla, 1937 XI., keret nélkül, sérült