Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > ”Leányfej”, 1928

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

563. Próday Lajos (Torre San Renelli, 1896 - San Terenzo, 1937)

”Leányfej”, 1928

olaj, vászon

70*52 cm, ho: Próday Lajos Leányfej Rákosliget, 1928 okt. 11.

Vételi megbízás (PDF)