873. Urszinyi Mária (Nagyvárad , 1949 - )
Szövőműhelyben, 1973
olaj, vászon
39,5*44 cm
j.b.l.: Urszinyi 73, kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények a Saphier gyűjteményben, Szombathelyi Képtár, 2004. július 29 - augusztus 31. (kat. 27.)