590. Stark Anna (Csepel, 1922 - Budapest, 2000)
“Tornyok és kupolák”
olaj, vászon
50*60 cm
j.b.l.: S.A., ho: a művész testvérének igazolása, Kiállítva: Stark Anna festőművész kiállítása, Budapest, HNF II. ker. Bizottsága helyiségei, 1978. június 8-21. (kat. 15.), Feltehetően kiállítva: Stark Anna festőművész kiállítása, Budapest, Vigadó Galéria, 1987.