Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Falurészlet libapásztorlánnyal

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

847. Magyar festő, 20. sz. első fele

Falurészlet libapásztorlánnyal

olaj, vászon

55*89 cm

j.n. keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)