268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Hölgy gyöngysorral, 1941

571. Magyar festő

Hölgy gyöngysorral, 1941

olaj, vászon

75,5*65 cm

j.j.l.: olvashatatlan 1941, sérült