268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Allegorikus jelenet

805. Benő jelzéssel, 20. sz.

Allegorikus jelenet

olaj, karton

52*71 cm

j.j.l.: Benő, keret nélkül