Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Vitorlás

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

524. Vaskovics jelzéssel, 20. sz. második fele

Vitorlás

olaj, vászon

110*73 cm

j.b.l.: Vaskovics, keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)