Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Műterem részlet, 1930 körül

534. Gombos Székely Lilly (Újpest, 1897 - ?)

Műterem részlet, 1930 körül

olaj, vászon kartonra ragasztva

62*65 cm

j.j.l.: Gombos Lilly, Feltehetően kiállítva: A Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület LXXVIII. Csoportkiállítása, Budapest, 1932. szeptember-október, (kat. 65. Csendélet műteremben), keret nélkül