534. Gombos Székely Lilly (Újpest, 1897 - ?)
Műterem részlet, 1930 körül
olaj, vászon kartonra ragasztva
62*65 cm
j.j.l.: Gombos Lilly, Feltehetően kiállítva: A Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület LXXVIII. Csoportkiállítása, Budapest, 1932. szeptember-október, (kat. 65. Csendélet műteremben), keret nélkül