268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Adriai emlék, 1984

738. Monostori L. jelzéssel

Adriai emlék, 1984

olaj, vászon farostra ragasztva

50*40 cm

j.j.l.: Monostori L. 1984, keret nélkül