268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > “Nyár”

530. Jász Veronika, Sőtérné (Kassa, 1920 - Budapest, 1989)

“Nyár”

olaj, vászon

50*40 cm

j.j.l.: S. Jász V.