Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Petőfi a csatatéren

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

868. Legény R. jelzéssel, 20. sz. első fele

Petőfi a csatatéren

olaj, vászon

74*99,5 cm

j.j.l.: Legény R., Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények a Saphier gyűjteményben, Szombathelyi Képtár, 2004. július 29. - augusztus 31. (kat. 42. )

Vételi megbízás (PDF)