868. Legény R. jelzéssel, 20. sz. első fele
Petőfi a csatatéren
olaj, vászon
74*99,5 cm
j.j.l.: Legény R., Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények a Saphier gyűjteményben, Szombathelyi Képtár, 2004. július 29. - augusztus 31. (kat. 42. )