Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Tóparti táj pásztorral

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

861. Magyar festő, 20. sz. első fele

Tóparti táj pásztorral

olaj, karton

50*70 cm

j.n. keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)