730. Sugár Andor (Budapest, 1903 - Auschwitz, 1944)
Mosónő, Szicília, 1937
olaj, karton
54*32,5 cm
j.j.l.: Sugár, Kiállítva: Sugár Andor és Szandai Sándor gyűjteményes kiállítása, Budapest, Tamás Galéria, 1937. december 5-13. (kat. 9. Mosónő), Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004. (208. kép)