Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Városrészlet virágokkal

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

545. Spáczay Aranka jelzéssel, 20. sz. második fele

Városrészlet virágokkal

olaj, vászon

70,5*55 cm

j.ho.: Spáczay Aranka, keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)